مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان بوشهر

يکشنبه 6 آذر 1401

تقدیر و تشکر ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از خدمات فوریتهای پزشکی استان

درجلسه ستادی پایان سال 95 و تقسیم کار برای اعضای ستادی در نوروز 96 ، تقدیر و تشکر ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بطور رسمی به پرسنل ابلاغ شد .

روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان بوشهر در گزارش خود از جلسه ستاد مرکزی سازمان اورژآنس بوشهر در پایان سال 95 آورده است : بنا به گفته دکتر عبدالرحیم دادجو امسال بازرسیها بسیار جدی تر از سال گذشته در حال اجراست .

اولین دور بازرسی ازروز  چهارشنبه 25/12/95 آغاز شده و تا دیروز جمعه 27/12/95 پایان پذیرفت .با اینحال با خبر شده ایم گروه جدیدی از بازرسین از شهرستان دشتستان وارد استان شده اند ، متشکل از سه نفر بوده و به صورت کاملا" نامحسوس در سطح استان در حال بازرسی هستند .بنابراین لازم است کلیه اعضا اعم از مسئولین ، کارشناسان ستادی و اعضای تیمهای عملیاتی کاملا" آماده باشند و از آنجایی که کار و اقدامات ما تیمی و گروهی است باید همگی نهایت تلاشمان را در حیطه تخصصی خود انجام دهیم تا این پیکره واحد و یکدست عمل نماید و کار بی نقصی ارائه شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود .

دکتر عبدالرحیم دادجو گزارشی نیز از جلسه هیات رئیسه  دانشگاه که به تازگی تشکیل شده بود دادند و به این نکته اشاره کردند که دکتر رئیسی از عملکرد مجموعه فوریتهای پزشکی استان اظهار رضایت نموده و بیش از ده دقیقه در این مورد صحبت کردند و خواستند که پیام خدا قوت ریاست دانشگاه به کلیه پرسنل ابلاغ گردد .

جلسه هیات رئیسه با حضور کلیه معاونین ، روسای شبکه ها ، بیمارستانها و مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان بوشهر در سالن ابن سینای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر در پایان سال 95 تشکیل شده است .

 

عملیات اورژانس
واحد مالی اداری
آموزش
کارگروه بهداشت
اورژانس بیمارستانی
روابط عمومی
بیشتر
ارتباط با ریاست
بیشتر
تالار گفتمان
آموزش